Toiduvärv/ geelvärv – roheline MYSTERIOUS GREEN/ Powergel Professional 20 g

3.60

Soovitatav fondantidele, martsipanile, kreemidele, Royal Icingule, makroonidele.

Koostisosad: glütserool E422; glükoosisiirup; vesi; värvained: E102, E110, E133; emulgaator: E464; maitseained; säilitusaine: E202; pH stabilisaator sidrunhape E330.

Kasutamine: kasutatakse šokolaadi fondantides, suhkrumassides, martsipanis, kreemides, glasuurides, mandliküpsistes. Tugevate ja intensiivsete toonide saamiseks on vaja ainult väikest tilka. Pudel on kindlalt suletud, värvil polevõimalik välja voolata ega kuivada. Annustamine: kondiitritoodete puhul max 1,7 g 1 kg toote kohta; kaunistused, glasuurid, kaunistused, täidised (v.a puuviljapõhised) – max 1,7 g 1 kg toote kohta. Mõeldud toidu tootmiseks, mitte otsetarbimiseks!

Uuendusliku retsepti järgi loodud geelvärv rikkalikust värvipaletist. Isegi väike kogus värvainet tagab tugevad intensiivsed toonid, mida pole võimalik saada ühegi teise tootega. Pakkumisel on pakend mugava tilgutiga, mis lihtsustab täpset doseerimist. Plastpudelil on kindel sulgur, nii et värvaine ei kuivaks ega välja ei valguks. Kompositsioonis on AZO värvaineid piiratud kasutusega.

Laos