Ostuinfo

TELLIMINE

Telli kaupa enam kui 100 euro eest ja säästa SAATEKULU PEALT!!!

Vali e-poest tooted, mida soovid osta ning lisa need ostukorvi.

  • Avades ostukorvi, on sul võimalus korrigeerida toodete kogust ning vajadusel neid eemaldada.
  • Kui oled kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajuta “Mine kassasse”.
  • Tellimuses tuleb täita kõik tärniga* tähistatud lahtrid.
  • Vali “Tulen ise järele“, kui elad Tartus (või Tartumaal) – nii säästad saatekulude pealt – ja lepime tellimuse üleandmise suhtes täpsemalt kokku kas e-kirja või telefoni teel.
  • Vali “Tulen ise järele” ka siis, kui tellimuse kogusumma tuleb üle 100 euro ja elad Tartust kaugemal ning soovid postipaki teenust – saad hiljem just niisuguse summaga arve, sest komplekteerimis- ja saatekulu üle 100-eurostele tellimustele me ei lisa.
  • Kui soovid postipaki teenust, on oluline sisestada ka kauba kättetoimetamise aadress ning kindlasti ka sobiv Itella Smartposti või DPD pakiautomaat.

HINNAD JA TASUMINE
Kõik (tordiabi.ee e-poes olevad) hinnad on eurodes.
Pärast tellimuse esitamist on sul võimalik tasuda tellimuse eest pangaülekandega. Kohe pärast tellimuse kinnitamist saad automaatselt e-maili teel sellekohase kinnituse. Toodete komplekteerimise käigus edastatakse pärast tellimuse vormistamist e-mailile ka arve.

TARNEAEG JA TRANSPORT
Kaubad toimetame sulle sobiva postipakiteenusega soovitud aadressile üle Eesti hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse või ettemaksu arve laekumist. Erandina võib mõne toote puhul tarneaeg olla kuni 10 päeva. Kauba üleandmise täpne aeg Tartus lepitakse kokku eelnevalt telefoni või e-maili teel.

KAUBA TAGASTAMINE
Kauba tagastamine toimub vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Täpsustavat informatsiooni leiab Üld- ja ostutingimustest.

PRIVAATSUS
Meie e-poest ostmine on turvaline, sinu isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

MÜÜJA ÕIGUSED
Tordiabi.ee jätab endale õiguse muuta hindu.

LISAINFO
e-mail: info@tordiabi.ee; tel: +372 5688 1965 (Merike)